توضیحات مانوئل نویر درباره عملکرد ضعیف بایرن مونیخ


-
 مانوئل نویر

مانوئل نویر


اختصاصی | سنگربان باواریایی ها مدعی شده است که در برهه فعلی باید بجنگند.

تبلیغات در سایت ورزشی


هم بلاگی – مانوئل نویر دروازه بان تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ در مصاحبه ای پیش از دیدار حساس برابر دورتموند مدعی شده است که این باشگاه مشکلات زیادی دارد و برای عبور از این سختی ها باید سخت تلاش کند.


 


او همچنین افزوده است:


 

-


دوره بسیار سختی را پشت سر می گذاریم و من به شخصه بعد از رهایی از مصدومیت یک جام جهانی فاجعه را پشت سر گذاشتم و اکنون در بایرن مونیخ نیز  شرایط اصلا خوب نیست و انتقادات زیادی وجود دارد. این موضوع درست نیست که بایرن همیشه فوق العاده است و در جای خود ثابت ماند بدون هیچ پیشرفتی، اکنون زمان آن رسیده است که قدرت خود را نشان بدهیم زیرا اگر الان به روز های اوج خود بازگردیم واقعا نشان داده ایم که قوی هستیم.


 


دورتموند را به خوبی می شناسم و می دانم که بازیکنان فوق العاده ای در اختیار دارد، بازیکنانی سریع که در ضد حمله نیز بسیار تند عمل می کنند و پاسکاری های متوالی نیز انجام می دهند، البته آنان نقاط ضعفی نیز دارند که می خواهیم از آنها استفاده کنیم.

-


 


سایت هم بلاگی، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

نظرات

تعداد کل نظرات: 0