احتمال لغو دیدار استقلال و پدیده


-
استقلال

استقلال


اختصاصی | دیدار دو تیم استقلال و پدیده مشهد که قرار است در ورزشگاهی به جز ورزشگاهی آزادی برگزار شود، به احتمال زیاد لغو خواهد شد.

تبلیغات در سایت ورزشی


هم بلاگی – دیدار دو تیم استقلال و پدیده مشهد که از هفته 12 لیگ برتر ایران به میزبانی استقلال قرار بود در تاریخ 18 آبان برگزار شود، به احتمال زیاد لغو خواهد شد.


 


بعد از اینکه سازمان لیگ به استقلال اعلام کرد به علت برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه  آزادی، باید ورزشگاه دیگری را به عنوان دیدار خانگی خود برابر پدیده اعلام کند، زمزمه های برگزاری این بازی در استادیوم تختی تهران شنیده شد. حتی از چند استادیوم دیگر هم به عنوان میزبان این دیدار نام برده شد که نهایتا باشگاه استقلال اعلام کرد به جز ورزشگاه آزادی در هیچ مکان دیگری بازی نخواهد کرد. همچنین باشگاه استقلال پیشنهاد داده اگر امکان برگزاری دیدار استقلال در استادیوم آزادی فراهم نیست ، بازی را به زمان دیگری موکول کنند تا استقلال بتواند از حق میزبانی خود به نحو احسن استفاده کند.


 


حال باید دید تصمیم نهایی چه می شود و نهایتا این دو تیم در کدام ورزشگاه و در چه تاریخی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


سایت هم بلاگی، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

نظرات

تعداد کل نظرات: 0