فتح الله زاده: برای حمایت از پرسپولیس به ورزشگاه می روم


-


اختصاصی | علی فتح الله زاده مدیر عامل سابق استقلال که این روزها مورد کم لطفی برخی از هوادارن پرسپولیس قرار گرفته، برای حمایت از پرسپولیس در فینال آسیا به استادیوم آزادی می رود.


هم بلاگی – علی فتح الله زاده مدیر عامل سابق استقلال که در چند روز اخیر مورد بی مهری برخی از هواداران پرسپولیس قرار گرفته بود، اعلام کرد برای حمایت از باشگاه پرسپولیس در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، مقابل کاشیما  آنتلرز  ژاپن به ورزشگاه آزادی خواهد رفت.


 


چند روز قبل علی فتح الله زاده مدعی شده بود که وزیر ورزش و برخی مسئولان حمایت کافی از استقلال را در دستور کار ندارند که موجب ایجاد برخی سوء تفاهمات برای بعضی از هواداران پرسپولیس شده بود. به نظر می رسد مدیر عامل سابق استقلال برای رفع این دلخوری ها و سوءتفاهمات قصد دارد برای بازی برگشت فینال آسیا به ورزشگاه آزادی برود و از نزدیک به حمایت این تیم بپردازد.


 


همچنین در بخش دیگری از صحبت های علی فتح الله زاده عنوان شد که مقصر ناکامی  این روزهای استقلال، وینفرد شفر نیست و این مربی راهش را پیدا خواهد کرد. وی در این باره گفت کسانی که امروز از شفر انتقاد می کنند و خواهان برکناری او هستند در روزهای خوب استقلال بار دیگر در صف اول قرار می گیرند و از این مربی آلمانی تعریف و تمجید خواهند کرد.


سایت هم بلاگی، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.