مهمترین تغییری که در آزادی بوجود آمد چیست؟


-


اختصاصی | با فشار AFC تغییراتی کاملا محسوس در استادیوم آزادی جهت برگزاری دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان اروپا به انجام رسیده است.


هم بلاگی – با به فینال رسیدن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و میزبانی این تیم در دیدار برگشت AFC ایراداتی را بر استادیوم آزادی وارد آورد که عدم رفع و برطرف نمودن آن ها میزبانی این دیدار حساس را از ایران می گرفت. بر همین اساس مسئولان تصمیم گرفتند که هر چه سریعتر اقدام به تعمیرات و تغییراتی اساس در این استادیوم نمایند که همین امر هزینه های گزافی را بر روی دست مسئولین ورزشی و مملکت گذاشت.


 


به گفته مدیر مجموعه ورزشی آزادی هزینه بازسازی و تعمییرات این استادیوم بیش از 15 میلیارد پیش بینی شده است و این در حالی است که در پایه های اساسی این ورزشگاه بین المللی هنوز هیچ تغییراتی صورت نگرفته است. اما مهمترین تغییری که تا کنون در ورزشگاه ملی ایران صورت گرفته محدود شدن صندلی های جایگاه VIP از 700 عدد به 400 عدد بوده است که این امر خود باعث می شود اکثر اشخاصی که در این جایگاه حضور می یابند از چهره های خاص کشور چه در عرصه هنر، چه ورزش و چه عرصه های دیگر باشند.


 


البته چنین اتفاقاتی تا حدود زیادی می تواند به حرفه ای شدن فوتبالمان کمک نماید زیرا که به روز شدن و همگام با سخت افزارهای روز و مدرن اروپا و جهان حرکت کردن خود بستر لازم را برای پیشرفت این ورزش در کشورمان و عدم در جا زدن مانند چندین سال اخیر فراهم می نماید.


سایت هم بلاگی، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.