ساری: تنها مسئله خوشایند بازی، نتیجه بود!اختصاصی | سرمربی تیم فوتبال چلسی پس از یرد خارج از خانه تیمش در دیدار شب گذشته مقابل باته بوریسوف، از اهداف آینده خود در لیگ اروپا سخن گفت.


هم بلاگی – تیم های فوتبال  باته بوریسف و چلسی شب گذشته در آغاز هفته چهارم لیگ اروپا به مصاف یکیگر رفتند که این دیدار در پایان با حساب 1 بر 0 به سود آبی های لندن به پایان رسید.


 


مائوریتزیو ساری، سرمربی تیم چلسی، که در این فصل شرایط خوبی را با تیمش تجربه می کند پس از این برد گفت:


 


در این دیدار عملکرد خیلی خوبی نداشتیم و تنها چیزی که مرا راضی می کند نتیجه است؛ در نیمه اول ضعیف بودیم و توپ را خیلی کند به گردش در می آوردیم؛ در اوایل نیمه دوم کمی بهتر شدیم اما در ادامه باز هم بازی خوبی از خود ارائه ندادیم و دقایق پایانی بازی برای ما خطرناک شد.


 


در خانه باته بوریسوف بازی می کردیم و این برای ما چندان راحت نبود؛ همه چیز از جمله سرمای هوا، شرایط زمین و حریف بر علیه ما بود اما می توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم؛ میزبان خیلی خوب بازی کرد؛ آنها در نیمه اول عملکرد دفاعی خوبی را داشتند و این شرایط در نیمه دوم هم ادامه پیدا کرد، حتی در دقایق پایانی می توانستند گل مساوی را بزنند اما بدشانس بودند؛ باته بوریسوف نسبت به دیدار رفت بهتر بازی کرد.


 


ساری در ادامه درباره اهداف خود در لیگ اروپا اظهار داشت:


 


هدف اصلی ما در این مسابقات صعود از مرحله گروهی بود و البته هدف بعدی صدرنشین شدن در گروه است؛ قطعی شدن صعودمان بسیار مهم بود و فکر می کنم برای هدف بعدی به سه امتیاز نیاز داریم؛ در ادامه این تورنومنت هدف دیگری خواهیم داشت اما در حال حاضر صعود به عنوان صدرنشین مهم است؛ ظاهرا یک امتیاز هم برای این هدف کافی است.


 


سرمربی تیم فوتبال چلسی در آخر به گلزنی ژیرو واکنش نشان داد و گفت:


 


از گلزنی ژیرو خوشحالم چرا که این گل می تواند اعتماد به نفسش را بالاتر ببرد؛ گل مهمی بود البته نمی خواهم او بابت گل زدن یا نزدن نگران باشد؛ اولیویر بازیکن مهم و مفیدی برای ما است.


 


سایت هم بلاگی، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.