هم بلاگی

دانلود آهنگ, آشپزی و دستور پخت غذا همراه با غذاهای بین المللی

Posted by hamblogi | ژوئن - 13 - 2018 | دیدگاه‌ها برای میلیون‌ها انسان در ساحل آفریقا با بحران غذا روبرو هستند بسته هستند


سازمان ملل اعلام کرد: نزدیک به شش میلیون نفر در منطقه ساحل آفریقا با بحران غذا روبرو هستند.

به گزارش هم بلاگی، مارک لوکاک، رئیس بخش کمک‌های انسانی سازمان ملل روز گذشته (سه شنبه) هشدار داد: نزدیک به شش میلیون انسان در منطقه ساحل آفریقا برای تامین مواد غذایی با چالش روبرو هستند و سوء تغذیه شدید زندگی ۱.۶ میلیون کودک را تهدید می‌کند.

مارک لوکاک گفت: از زمان بحران سال ۲۰۱۲ این سطح از بحران مشاهده نشده و سخت‌ترین ماه‌ها پیش‌روی مردم این منطقه است.

به گفته رئیس بخش کمک‌های انسانی سازمان ملل، وخیم شدن شرایط در ماه‌های اخیر در بورکینا فاسو، چاد، مالی، موریتانی، نیجر و سنگال نشان می‌دهد نیاز فوری به کمک‌های بیشتر وجود دارد. همچنین برنامه‌های سازمان ملل برای پاسخ به این بحران در این شش کشور تنها ۲۶ درصد بودجه تخصیص شده دارد و نیاز به حمایت‌های بیشتری وجود دارد.

مارک لولاک اظهار داشت: این بحران با بارش ناچیز باران در سال ۲۰۱۷ تشدید شد که به دنبال آن مردم منطقه با کمبود آب، محصولات کشاورزی و از بین رفتن دام‌هایشان مواجه شدند.

به گزارش ژاپن تایمز، اوایل ماه مه، سه آژانس ملل متحد هشدار دادند که خشکسالی، جنگ و افزایش بهای غذا میلیون‌ها انسان در منطقه ساحل آفریقا را دچار سوء تغذیه می‌کند و بدون کمک‌های فوری ناامنی بیشتر مردم این منطقه را تهدید می‌کند.

انتهای پیام

Comments are closed.