هم بلاگی

دانلود آهنگ, آشپزی و دستور پخت غذا همراه با غذاهای بین المللی

Posted by hamblogi | آوریل - 16 - 2018 | دیدگاه‌ها برای برای رسیدگی به مردم سوریه باید صدای واحدی داشته باشیم بسته هستند

محمود محمدی نسب، دبیرکل جمعیت هلال احمر در مراسم تقدیر از امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت خطاب به آنها گفت: زبان، توانایی تشکر برای از خودگذشتگی‌های شما را ندارد و شما در سخت‌ترین شرایط در کنار مردم بودید.

به گزارش هم بلاگی، محمود محمدی نسب در آیین تجلیل از امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر در سال ۹۶ که با حضور رئیس فدراسیون جهانی صلیب سرخ و هلال احمر در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد اظهار کرد: افرادی که اینجا حضور دارند نمایندگان بیش از دو میلیون از زنان و مردان ایرانی هستند که در بدترین شرایط در کنار مردم کشور و در خدمت آسیب دیدگان سایر کشورها بوده‌اند و از جانشان خرج کردند و تلاش کردند که بعد از خداوند متعال پناه کسانی باشند که در حوادث مختلف بی پناه‌ترین بودند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در ادامه گفت: اینجا ایران است، مهد مهربانی با تاریخی بسیار طولانی و با فرهنگ و اساطیری کهن که در قالب داستان‌ها و کتب این فرهنگ در مورد گسترش مهربانی و کمک به همنوع خلق شده است. ما با این فرهنگ زیست کرده‌ایم.

به گزارش هم بلاگی، در ادامه این مراسم فرانچسکو روکا در آئین تقدیر از امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر در سال ۹۶ اظهار کرد: من هم مانند شما یک داوطلب هستم و از اینکه به کشورهای دیگر سفر می‌کنم و در میان اعضای جمعیت‌های ملی حاضر می‌شوم بسیار خرسندم.

رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر در بسیاری از کشورها ما با حوادث زیادی روبرو هستیم و برای این حوادث سناریوهای مختلف در نظر گرفته می‌شود. هر جا که می‌روم دیدن تعهد و شایستگی که داوطلبان برای اجرای اصول هفت گانه نهضت دارند برایم قابل افتخار است. از نقاط قوت همه ما این است که به عنوان نهضت صلیب سرخ و هلال احمر یکصدا باشیم و به کمک نیازمندان بشتابیم.

وی افزود: می‌خواهم بگویم که چرا باید یکصدا باشیم. متاسفانه در همین ساعتی که خدمت شما هستم تعداد زیادی از مردم در سوریه تجارب وحشتناکی از بمباران‌های جدید را می‌بینند و ما باید برای رسیدگی به آنها صدای واحد داشته باشیم. علاوه بر سوریه در فلسطین نیز هلال احمر فلسطین دهه‌هاست که تعهد برای حمایت از قربانیان را انجام می‌دهد. در این کشورها داوطلبان زندگی خود را به خطر می‌اندازند تا به مردم کمک کنند. این نمونه‌ها برای همه ما راهنما و الهام بخش است و من برای کارهای روزانه‌ام در صلیب سرخ از آنها درس می‌گیرم.

روکا در ادامه گفت: موضوعی که امروز می‌خواهم آن را برجسته کنم این است که جمعیت‌ها در سطح جامعه فعالیت‌ می‌کنند و شما باید افتخار کنید که در میان مردم قرار دارید.

روکا همچنین گفت: باید به نقش جوانان در نهضت صلیب سرخ و هلال احمر اشاره کنم و پیام من برای جوانان این است که شما همیشه باید متقاضی باشید و پایه‌های تغییرات را در جامعه و کشور ایجاد کنید. فراموش نکنید که شما تنها نخواهید بود و بخشی از سازمان جوانان نهضت هستید که همیشه صدای آنها شنیده می‌شود.

وی همچنین با تاکید بر تعهد به اجرای هفت گانه صلیب سرخ و هلال احمر گفت:‌ من افتخار می‌کنم که در کنار جمعیت هلال احمر ایران هستم که عضوی از هیات حاکمه است و از توانمندی‌های آن در خصوص جوانان و داوطلبان استفاده می‌کنیم.

انتهای پیام

Comments are closed.