هم بلاگی

دانلود آهنگ, آشپزی و دستور پخت غذا همراه با غذاهای بین المللی

Posted by hamblogi | می - 27 - 2018 | دیدگاه‌ها برای آن بخش از تکمیل مصلی که بر عهده شهرداری است انجام خواهد شد بسته هستند


شهردار تهران درخصوص تکمیل پروژه مصلی امام خمینی(ره) گفت: این پروژه یک مجتمع عظیم و با اهمیت خاص است. قطعا بخشی از تکمیل این پروژه که از ابتدا به عهده شهرداری تهران گذاشته شده است، تکمیل خواهد شد.

به گزارش هم بلاگی، محمدعلی افشانی با حضور در نمایشگاه قرآن در پاسخ به سوال خبرنگار هم بلاگی درخصوص تعیین تکلیف اتمام ساخت مصلی تهران گفت: مصلی امام خمینی(ره) یک مجتمع عظیم و دارای اهمیت خاص است. اعتبارات این پروژه از محل‌های مختلفی تامین می‌شود اما قطعا آن بخشی که از ابتدا به عهده شهرداری تهران گذاشته شده است، تکمیل خواهد شد.

وی ادامه داد: مهمترین کار فرهنگی، ترویج فرهنگ قرآنی است. باید به این نکته مهم توجه داشته باشیم که عمل به قرآن و قرآنی کردن رفتارهایمان در دستور کار قرار گیرد. با توجه به اهمیت قرآن در حوزه‌های فرهنگی و اداره امور جامعه باید ترویج فرهنگ قرآنی به صورت کامل اجرایی شود. در حقیقت ترویج فرهنگ قرآنی بر همه ما واجب است.

شهردار تهران تاکید کرد: فردی که اهل قرآن باشد قطعا اهل تدبیر است و رفتارهای او همراه با تدبیر است.

افشانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه قرآن کریم می‌آموزد انسان پیمان‌شکن نباشد، افزود: پیمان‌شکنی از اقدامات نکوهش‌شده قرآن کریم است. قرآن انسان را وادار می‌کند که به حق قضاوت کند لذا با در نظر گرفتن جمیع جهاد ترویج فرهنگ قرآنی یک وظیفه برای همه ماست.

وی درخصوص کمک به موسسات قرآنی توسط شهرداری تهران گفت: همه کسانی که در حوزه قرآن کار می‌کنند باید اقداماتشان به‌گونه‌ای باشد که جامعه و مردم از اقدامات آنها درس بگیرند لذا در این حوزه‌ها کمک خواهیم کرد مشروط به آن است که نفع آن به مردم برسد نه یک شخص خاص.

شهردار تهران ادامه داد: مهمترین بخش شعار من که شهر زیست‌پذیر و شهروند مشارکت‌پذیر است جذب مشارکت حداکثری شهروندان است. در حوزه فرهنگ باید زمینه مشارکت مردم فراهم شود. هر کجا که مردم حضور داشته باشند و به مسئولین اعتماد کنند در آن حوزه‌ها موفق خواهیم بود و بی‌تردید بدون مشارکت مردم امکان موفقیت وجود ندارد. حتما موسسات قرآنی حمایت خواهند شد و امیدوارم همه مردم از آن بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

Comments are closed.